Jak vnímám lidi?

Moje babička je už dávno po smrti, ale nikdy nezapomenu na její větu, kterou řekla, když jsem jí pověděla, že spolužačka Lenka se dostala na vysokou školu: „Ale neříkej, vždyť ona není vůbec hezká…“ A tak to máme všichni.😊  Nějak od dětství máme vkořeněné, dle čeho vnímáme lidi. Někdo dle fyzické krásy, někdo dle počtu […]