Když je všeho moc, nikdy to není dost.

Nedávno jsem byla na týdenním pochodu v horách, kde jsme jedli skromně a v podstatě pořád totéž až jsme toho měli trochu plné zuby. Po několika dnech, kdy jsme se v době oběda přibližovali k jedné chatě, nám pan „domácí“ nabídl „obyčejnou“ ve slupce vařenou bramboru se solí. A víte co? Byla to ta nejlepší […]