Trocha odstupu…

Nikdy jsem nebyla moc „rostlinný pečující“ typ. Když se u mě doma náhodou objevila květina, přála jsem jí se mnou hodně štěstí, nicméně s podtextem takové té milosrdné lži, kdy nám bylo oběma jasné, že je to jen otázka času, kdy se nadobro rozloučíme. Asi před rokem jsem se rozhodla to změnit a pořídila si […]